O nas

Przedszkole dwujęzyczne Łódź

Kadra przedszkola dwujęzycznego w Łodzi

Nasza kadra została dobrana pod kątem podejścia do dzieci, doświadczenia pedagogicznego i dydaktycznego. Kluczem w doborze naszych nauczycieli etatowych, jak i nauczycieli zajęć dodatkowych była pasja do wykonywanego zawodu, do pracy z dziećmi.

Mały Odkrywca – Przedszkole dwujęzyczne Łódź​.

Chcemy by dzięki temu dzieci miały zapewnioną doskonałą opiekę osób, które traktują je po partnersku i w indywidualny sposób oraz by czas spędzony w przedszkolu był ciekawy i atrakcyjnie przygotowany. Stąd cała nasza kadra jest zespołem osób, które z radością i zaangażowaniem wykonują swoja pracę, która jest ich pasją.

przedszkole

Przyjazne wnętrze - przedszkole dwujęzyczne Łódź

Mały Odkrywca to kameralne i komfortowe przedszkole przeznaczone tylko dla 25 dzieci. Sale przedszkola są przestronne i jasne. Wnętrza zostały zaprojektowane przez architekta w ten sposób, by inspirowały do działań, pobudzały wyobraźnię, stwarzały przyjazne środowisko do zabawy i nauki oraz pobudzały pozytywne emocje.

 

Przestrzeń powinna być tłem dla rozwoju dzieci. Nie powinna dominować, ale dawać poczucie komfortu i warunki do ćwiczenia wyobraźni i estetyki. Wnętrze nie powinno mieć nadmiaru bodźców.

 

W tym celu kolorystyka sal jest stonowana, by nie rozpraszać dziecka, z nielicznymi mocniejszymi akcentami kolorystycznymi. Już same zabawki oraz ubranka dzieci wprowadzają dużo bodźców kolorystycznych. Staramy się również stosować jak najwięcej jasnych drewnianych mebli oraz zabawek i pomocy edukacyjnych z drewna i w stonowanej kolorystyce, estetycznie wykonanych. Bliska jest nam estetyka skandynawska.

Cała przestrzeń przedszkola jest bezpieczna i nowoczesna oraz sprzyja nauce, rozwojowi i zabawie.

Przedszkole zostało stworzone w lokalu, który  spełniało wszystkie wymogi architektoniczne, przeciw pożarowe i sanitarnej stacji epidemiologicznej. Do dyspozycji mamy również swój ogród i plac zabaw.

Świadome wyżywienie w przedszkolu dwujęzycznym - Łódź

Kierując się najwyższą troską o dzieci z naszego przedszkola, szczególną uwagę poświęciliśmy odżywianiu. Racjonalne odżywianie i codzienne kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych jest istotne dla budowania przyszłej odporności i zdrowia dziecka. Dlatego nasze posiłki są odpowiednio zbilansowane zapewniając dziecku odpowiedni rozwój, wzrost i dobre samopoczucie. Zapewniają również odpowiednią ilość energii potrzebnej w czasie zabawy i zajęć dydaktycznych. Zdrowe odżywanie dzieci to nie tylko pełnowartościowe, smaczne posiłki, ale także codzienny rozwój ich upodobań kulinarnych i różnorodność.

Zapewniamy posiłki dla dzieci z wszelkimi rodzajami alergii pokarmowych, eliminacyjnych, wegańskich, wegetariańskich, a także diety wyznaniowe.

Współpracujemy z kameralną firmą cateringową, która gotuje z miłością i starannością dla najbardziej wymagających smakoszy – naszych dzieci.

Kontakt

Przedszkole dwujęzyczne Łódź
blisko centrum

Adres:

Nowopolska 5
91-716 Łódź

Adres:
Nowopolska 5
91-716 Łódź

Prawa autorskie © Przedszkole Mały Odkrywca. Strona wykonana przez​